Beurs van Berlage Congres & Expo
Amsterdam
De Beurs van Berlage behoort tot de mooiste congresgebouwen van Europa
Dè congres- en evenementenlocatie midden in Amsterdam
De Beurs van Berlage behoort tot de mooiste congres- en expogebouwen van Europa. Met meer dan 20 multifunctionele zalen een perfecte locatie voor vergaderingen, congressen, beurzen, evenementen en feestelijke bijeenkomsten.
Een greep uit het ruime aanbod: De Grote Zaal, met 1600 m2 de grootste zaal van de binnenstad. De Glazen Zaal, een prachtig modern auditorium in een glazen paviljoen voor 200 personen; eigenlijk een zaal-in-een-zaal. Of gewoon de Blauwe Kamer: Een ideale ruimte voor vergaderingen van 5-25 personen.
Met andere woorden: In de Beurs van Berlage kunt u altijd terecht! Ook voor een personeelsfeest of een galadiner bieden de sfeervolle ruimtes een ideale setting. De unieke Berlage-architectuur laat een onvergetelijke indruk achter. Succes verzekerd!
De Beurs van Berlage is gelegen in het centrum van Amsterdam, met het Centraal Station en 4 parkeergarages op 3 minuten loopafstand. Met de auto bereikt u de Beurs binnen 20 minuten van de ringweg A10.
| Specificaties |
|---|
| Geschikt voor | Vergaderruimte, Feestzaal, Congreszaal, Beurshal |
| Oppervlakte | |
| Aantal personen | |
| Locatie type | Beursgebouwen, Congres- en vergaderlocaties |
| Aantal zalen | |
| Voorzieningen | 21 zalen, 4.000 m2 vloeroppervlak, evenementen en congressen van 10 tot 2500 personen |
| Beeld & Geluid | |
| Internet | |
| Catering | |
| Activiteiten | |
| Sfeer | Monumentaal |
| Toegankelijkheid | 300 meter van amsterdam cs, vlak bij de dam |
| Parkeergelegenheid | 4 grote parkeergarages binnen 5 minuten loopafstand |
| Overnachten | Hotelservice |
| Openingstijden |
|---|
| Maandag | |
| Dinsdag | |
| Woensdag | |
| Donderdag | |
| Vrijdag | |
| Zaterdag | |
| Zondag |
| Adresgegevens |
|---|
| Adres | Beursplein 1 - damrak 243, 1012 ZJ |
| Plaats | Amsterdam |
| Telefoon | 020 - 531 33 55 |
| Website | Bezoek website |